The smart Trick of درب اتوماتیک شیشه ای That No One is Discussing

تماس با شرکت خدمات حفاظتی اشل و اطلاع از قیمت درب اتوماتیک ریلی

۱۴- شرکت ثمین در، در تهران به نصب درب اتوماتیک ریلی مشغول است. سایر خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک صنعتی سریع و نصب درب ویژه بیمارستانی می باشد.

برای تماس با سورن سازه متحرک و اطلاع از هزینه نصب انواع درب اتوماتیک پارکینگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.

این دستگاه قابیت استفاده از رمز عبور برای باز شدن درب و همچنین استفاده از کارت های تردد را فراهم می کند.

۵- شرکت درنادر، مجری درب ویژه بیمارستانی در تهران است. برای تماس با درنادر و اطلاع از هزینه نصب درب اتوماتیک بیمارستانی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

ارسال از ۱ روز کاری دیگر garanty گارانتی سلامت فیزیکی کالا

خانه>تولید کنندگان و پیمانکاران>درب اتوماتیک ریلی درب اتوماتیک ریلی

۳- شرکت سازه پارت در تهران به نصب درب اتوماتیک پارکینگ مشغول است. خدمات این شرکت شامل نصب درب اتوماتیک سکشنال می باشد.

 این اپراتور ها قابل استفاده برای بیمارستان ها، فروشگاه های کوچک، مدارس و تمامی ساختمان های عمومی می باشد. در تصویر زیر، موتور، تسمه ها، محور انتقال نیرو و دیگر جزییات سازنده یک اپراتور که داخل زمین قرار می گیرد، به خوبی مشخص شده است.

برای پارکینگ های کوچکتر که تنها یک خودرو تردد کرده و فضای کافی برای باز و بسته شدن در وجود داشته باشد، می توان از درب های اتوماتیک تک لنگه استفاده کرد. با افزایش سایز در تک لنگه، به جک قوی تری نیاز بوده و در درب اتوماتیک شیشه ای نتیجه قیمت درب اتوماتیک پارکینگ افزایش درب اتوماتیک شیشه ای می یابد. آنچه که در نصب درب های اتوماتیک بسیار حائز اهمیت است، استفاده از تیم حرفه ای برای اجرای آن می باشد.

قیمت درب برقی کرکره ای با توجه به نوع تیغه و موتور و همچنین مدل و برند آن تعیین خواهد شد. به طور کلی درب برقی کرکره ای نسبت به سایر درب های برقی از لحاظ قیمت مقرون به صرفه تر می باشد.

پک ها پک ها دزدگیر ویژه اماکن کوچک دزدگیر ویژه اماکن بزرگ راه بند more info برندها برند

هرزگرد: نقطه مقابل موتور و دیگر طرف ریل بسته می شود. دور رفت و برگشت موتور و هنگرها به وسیله تسمه کامل می شود.

درب های اتوماتیک بیمارستانی برای سهولت رفت آمد پزشکان، پرستاران و سایر افراد اجرا می شوند. استفاده از این درب ها موجب افزایش سرعت رسیدگی به بیماران می گردد. از دیگر مزایای نصب درب اتوماتیک بیمارستانی عدم تماس دست با درب و درنتیجه افزایش بهداشت عمومی محیط، تسهیل در رفت و آمد برانکارد و بیماران دارای مشکلات جسمی و صرفه جویی در مصرف انرژی می باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *